محل تبلیغات شما
پوزش اوری وان برای تاخیر امدم با آرامش به ادامه مطلب بروید ( به سقف خیره می شود و سوت میزند)

السا 

رفتم و از بالای مبل حواسش نبود اومدم بگم پخ که دیدم قدم نمیرسه. هی خودم و اوردم بالا نشد هی اوردم هی نشد هی اوردم هی نشد هی اوردم هی نشد هی نشد آخر بار هم از صدای 

جک ترسیدم و پرت شدم ت دلش 

جک:چیکار میکنی السا؟!

من:اااهه . (مثلا افتاد)

جک:حالت خوبه ؟ ( آخه خرس خیگی افتاده رو پای ت بعد میگی خوبی،  جک :تو یکی خفه که ی ماه ما را منتظر قسمت بعدی گذاشتی ما همین جور استب مردیم 

من:)

السا:آره فکر کنم خوب باشم . ( من : دیگه آخ.  جک:خفه  من :بله چشم . )

جک : حالا دقیقا داشتی چیکار میکردی؟

من ( ببخشید تازه یادم اومد من هست نه السا از بس این جک ورور کرد) : اه آره چیز میدون اه

جک:نمی خواد بگی پاشو ی زنگ بزن به انا و مری کار یا داشتند راستی  ادری فردا مرخص میشه. 

من :ههههوووررررااااا( من :مرگ گوشم کر شد  - _________ -)

جک:هیس گوشم کر شد . حالا برو به اون دوتا بدبخت زنگ بزن و بیا کارت دارم. 

من: باش . 

وای باورم نمیشد قرار ادری بی بخار مرخص بشه . وای در پوست خودم نمیگنجم *  _  * )

ای ول رفتم و اول شماره مری و گرفتم بعد ۴ تا بوق برداشت . 

مری:الو سلام السا خوبی خبر ها را شنیدی.  شنیدی قرار ادری جونم برگرد . ( مری جان نفس بگیر @ _____  @) 

من:مری عزیزم .آره شنیدم . خب دیگه باید مارا مهمون کنی که آقا ادری برگشتند(آخه چه ربطی داره ؟ واسه چی بیخودی مهمون کنه!   : /// )

مری: اوه باشه بابا . 

یخورده ام  با مری فک زدم و زنگ زدم به انا 

انا: بله ، بفرمائید. 

السا:پاسخگوی ۱۱۸ و یادت رفت . 

انا:اه سلام الی خوبی چه خبر؟ 

من: سلامتی . جونم کاری داشتی ؟

انا:آره.  السا می خواستم بهت بگم خیلی دور و ور جک نپلک این دیوونه آقا باز ، دختر باز ، نامزد داره.  اصلا چرا هنوز دوستش داری؟

با این حرفش جا خوردم. واقعا راست میگفت چرا؟؟ نمی دونم چرا حالم گرفته شد 

من:ببخشید انا اگه کاری نداری من قطع کنم . 

انا: نه قربونت . بای .

من:بای 

گوشی قطع کردم و رفتم ت فکر که با صدای جک به خودم اومدم.  

جک :

این داستان ادامه دارد‌.

نه دیگه دوستان نشد برا بعدی  همانطور که گفتم ۱۵ و بای تا عشق =۱۸۰ درجه زندگی 

کدورت الکی قسمت 10

بهار جان لطفا بیا

ای کسانی که ایمان اوردید بشینین تو خونه هاتون ببینم میخواد کرونا بگیرین بشینین و گوشی خود را بر دارید و به وب فروزنی بهار بپیوندید

,جک ,هی ,مری ,نشد ,ادری ,هی نشد ,نشد هی ,هی اوردم ,اوردم هی ,زنگ بزن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pocobbthumpue خبار دنیای موزیک ثبت فوری شرکت - مشاوره ثبت شرکت همسفران نمایندگی حسنانی klebafesha دوستی calsimphydpae فایلی sandrerente V1000