محل تبلیغات شما
پوزش اوری وان برای تاخیر امدم با آرامش به ادامه مطلب بروید ( به سقف خیره می شود و سوت میزند)

السا 

رفتم و از بالای مبل حواسش نبود اومدم بگم پخ که دیدم قدم نمیرسه. هی خودم و اوردم بالا نشد هی اوردم هی نشد هی اوردم هی نشد هی اوردم هی نشد هی نشد آخر بار هم از صدای 

جک ترسیدم و پرت شدم ت دلش 

جک:چیکار میکنی السا؟!

من:اااهه . (مثلا افتاد)

جک:حالت خوبه ؟ ( آخه خرس خیگی افتاده رو پای ت بعد میگی خوبی،  جک :تو یکی خفه که ی ماه ما را منتظر قسمت بعدی گذاشتی ما همین جور استب مردیم 

من:)

السا:آره فکر کنم خوب باشم . ( من : دیگه آخ.  جک:خفه  من :بله چشم . )

جک : حالا دقیقا داشتی چیکار میکردی؟

من ( ببخشید تازه یادم اومد من هست نه السا از بس این جک ورور کرد) : اه آره چیز میدون اه

جک:نمی خواد بگی پاشو ی زنگ بزن به انا و مری کار یا داشتند راستی  ادری فردا مرخص میشه. 

من :ههههوووررررااااا( من :مرگ گوشم کر شد  - _________ -)

جک:هیس گوشم کر شد . حالا برو به اون دوتا بدبخت زنگ بزن و بیا کارت دارم. 

من: باش . 

وای باورم نمیشد قرار ادری بی بخار مرخص بشه . وای در پوست خودم نمیگنجم *  _  * )

ای ول رفتم و اول شماره مری و گرفتم بعد ۴ تا بوق برداشت . 

مری:الو سلام السا خوبی خبر ها را شنیدی.  شنیدی قرار ادری جونم برگرد . ( مری جان نفس بگیر @ _____  @) 

من:مری عزیزم .آره شنیدم . خب دیگه باید مارا مهمون کنی که آقا ادری برگشتند(آخه چه ربطی داره ؟ واسه چی بیخودی مهمون کنه!   : /// )

مری: اوه باشه بابا . 

یخورده ام  با مری فک زدم و زنگ زدم به انا 

انا: بله ، بفرمائید. 

السا:پاسخگوی ۱۱۸ و یادت رفت . 

انا:اه سلام الی خوبی چه خبر؟ 

من: سلامتی . جونم کاری داشتی ؟

انا:آره.  السا می خواستم بهت بگم خیلی دور و ور جک نپلک این دیوونه آقا باز ، دختر باز ، نامزد داره.  اصلا چرا هنوز دوستش داری؟

با این حرفش جا خوردم. واقعا راست میگفت چرا؟؟ نمی دونم چرا حالم گرفته شد 

من:ببخشید انا اگه کاری نداری من قطع کنم . 

انا: نه قربونت . بای .

من:بای 

گوشی قطع کردم و رفتم ت فکر که با صدای جک به خودم اومدم.  

جک :

این داستان ادامه دارد‌.

نه دیگه دوستان نشد برا بعدی  همانطور که گفتم ۱۵ و بای تا عشق =۱۸۰ درجه زندگی 

کدورت الکی قسمت 10

بهار جان لطفا بیا

ای کسانی که ایمان اوردید بشینین تو خونه هاتون ببینم میخواد کرونا بگیرین بشینین و گوشی خود را بر دارید و به وب فروزنی بهار بپیوندید

,جک ,هی ,مری ,نشد ,ادری ,هی نشد ,نشد هی ,هی اوردم ,اوردم هی ,زنگ بزن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Superior Technology تاپ ویزا :: مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر dersphasobli newsscanteapum1989 Rosie's game juetigivor لوازم جانبی گوشی موبایل mudsdzunamti querepati pagulflabmi